Tejksy – co to?

Pionierskim produktem marki są tzw. tejksy – akcesoria mocowane do zamków błyskawicznych, stanowiące praktyczną pomoc w jego użytkowaniu, jak również stylowe wykończenie ubrań, torebek czy plecaków.

zawieszka Big Blue w użytku

Tejksy wykonane są ręcznie z bezpiecznych i mocnych materiałów, zapewniających komfort ich użytkowania. Zaprojektowane zostały tak, by idealnie pasowały “do ręki” i ułatwiały przesuwanie zamka. Oryginalne projekty uwzględniły wartości praktyczne, jak i stronę estetyczną zawieszek.

Zawieszka Lekko ciosany w użytku

Każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego tejksy są nie tylko przemyślanym przedłużeniem każdego zamka w Twoich ubraniach – one podkreślają Twój indywidualny, niepowtarzalny styl!

Jak używać? – Instrukcja montażu tejksów

Tejksy mogą zagościć na prawie każdym zamku błyskawicznym – jedynym warunkiem jest zakończenie zamka suwakiem z otworkiem jak na przykładach poniżej.

przykłady suwaków zamków błyskawicznych

Zamontowanie tejksa jest bardziej niż łatwe. Poniższy obrazkowy opis przygotuje Cię do tego, aby umocowanie ulubionego tejksa nie zajęło więcej niż 10 sekund!

jak montować tejksy na zamkach błyskawicznych

Gotowe! To naprawdę jest takie PROSTE 🙂

Dzięki takiemu unikalnemu wykończeniu zamka, użytkowanie kurtki, torebki, bluzy czy plecaka będzie nie tylko zdecydowanie prostsze, ale także nadasz indywidualnego charakteru swojej stylizacji. Wyraź siebie z tejksem!

Aktualizowanie…
  • Brak produktów w koszyku.

Wszystkie produkty dostępne od ręki ✅

 DARMOWA wysyłka już od 40 zł kurierem lub do paczkomatu 📦

 

Powiadom mnie o dostępności Podaj swój adres e-mail poniżej aby otrzymać informacje, gdy tylko produkt pojawi się ponownie w sklepie.